Historie firmy

Home Historie firmy

Činností firmy TNS WOOD je zakázková výroba kuchyní , designového nábytku a vybavení do interiérů ze dřeva a plošných materiálů. Při výrobě s aplikací nejmodernější technologie používáme  veškeré dostupné materiály , styly a módní trendy. Na základě dlouholetých zkušeností garantujeme nejvyšší kvalitu , propracovaný design a funkčnost.

Zabýváme se výrobou a montáží kuchyní a interiérového nábytku na míru. Vyrobíme pro Vás kuchyňské linky, obývací sestavy, dětské pokoje, šatní skříně , ale i drobný nábytek podle Vašich představ na požadovanou míru. Specializujeme se na zakázkovou výrobu pro individuální zákazníky , ale stejně tak i pro firmy. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi odborný servis, kvalitní zpracování , možnost variability a v neposlední řadě dosáhnout u každého našeho klienta pocit dokonalého zážitku v oblasti výroby a zpracování nábytku na míru.

Nabízíme různá technická řešení , která dodávají realizací nábytku v interiéru svoji výjímečnost a jsou projevem samotného klienta. Velké množství zrealizovaných interiérů je toho důkazem. Naše vizualizace v profesionální kvalitě Vám umožní lepší rozhodování při realizaci Vaší zakázky.

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší firmou, můžete očekávat individuální přístup, pružnost a spokojenost. Kontaktujte nás a nebo nás navštivte a vyberte si z nabídky našich produktů a služeb.

Jsme Vám k dispozici od prvotních návrhů až po pozáruční servis.

Váš tým TNS WOOD